Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie

Ważne informacje - 5 artykułów

Ważne linki

Najczęściej czytane

 1. WYPADEK W BIESZKOWICACH

  Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego, do którego doszło w Bieszkowicach (Gmina Wejherowo).  Pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze ustalali jego okoliczności oraz przeprowadzili oględziny. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala.

 2. Policjanci poszukują zaginionego wejherowianina Roberta Ryfa

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie poszukują zaginionego 43-letniego Roberta Ryfa, który 28.07.2020 r wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił, ani też nie nawiązał kontaktu z nikim z bliskich. Zaginięcie zostało zgłoszone 21 września 2020 roku.

 3. Zderzenie dwóch samochodów w Kostkowie – policjanci wyjaśniają okoliczności

  Dziś przed godziną 8:00 rano policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym do którego doszło w Kostkowie. W zdarzeniu wzięły udział dwa samochody osobowe. W wyniku zderzenia cztery osoby zostały przetransportowane do szpitala.

 4. Chcesz pomagać innym? Wstąp do Policji

  Chcesz pomagać innym? Dbać o bezpieczeństwo i porządek publiczny? Szukasz ciekawej i stałej pracy? Zostań policjantem! Pomorska Policja w 2020 roku planuje przyjąć jeszcze w swoje szeregi nowych funkcjonariuszy w dwóch kolejnych terminach – w listopadzie oraz grudniu. Oferta skierowana jest do młodych ludzi, absolwentów szkół średnich oraz osób z wyższym wykształceniem po kierunkach przydatnych w Policji (prawo, administracja, ekonomia, bezpieczeństwo narodowe lub bezpieczeństwo wewnętrzne).

 5. Przypominamy o obowiązku korzystania z aplikacji Kwarantanna domowa, dla osób objętych kwarantanną