2017-05-23
Wejherowo,
W piątek policjanci z wejherowskiej komendy uczestniczyli w IV Gminnym Dniu Profilaktyki pn. „Niech każdy się dowie, że promujemy zdrowie”. Zabawa edukacyjno- integracyjna zorganizowana była dla uczniów klas II i V szkół podstawowych w terenu gminy Wejherowo przez Samorządową Szkołę Podstawową w Gościcinie. Spotkanie stanowiło świetną okazję do promocji zdrowego stylu życia u dzieci, aktywności ruchowej oraz integracji instytucji.


 2017-05-23
Reda,
W piątek w Redzie doszło do wypadku drogowego, w którym samochód osobowy zderzył się z motocyklem. Na miejscu pracowali policjanci z wejherowskiej drogówki. Mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny oraz wyjaśniali okoliczności zdarzenia.


 2017-05-19
Wejherowo,
Rozpoczął się okres szkolnych wyjazdów na wycieczki. Dla wielu uczniów to czas wyczekiwanych podróży. Ruch na drogach wzrasta, szczególnie w miejscowościach chętnie odwiedzanych przez turystów. Niestety, pomimo wielokrotnie powtarzanych apeli, nie wszyscy przewoźnicy pamiętają o zasadach bezpieczeństwa. Wczoraj podczas kontroli dwóch autokarów, policjanci zatrzymali kierowcom dowody rejestracyjne tych pojazdów. Okazało się, że pojazdy te miały niesprawne układy hamulcowe, ale funkcjonariusze stwierdzili także inne usterki, zagrażające bezpieczeństwu podróżnych.


 2017-05-19
Wejherowo,
Kryminalni pracując nad wyjaśnieniem spraw dotyczących włamań do piwnic w Wejherowie ustalili, że związek z tymi przestępstwami ma 32-latek. W środę mężczyzna został zatrzymany, natomiast wczoraj usłyszał zarzuty. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat, natomiast za kradzież z włamaniem od roku do 10 lat.


 2017-05-19
Wejherowo,
Wczoraj policjantów Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie odwiedziły dwie grupy przedszkolaków z Luzina. Spotkanie w komendzie stanowiło świetną okazję do nauki o podstawowych zasadach bezpieczeństwa oraz dowiedzenia się, na czym polega praca policjantów.


 2017-05-18
Wejherowo,
Policjanci z Wejherowa w ramach programu "Kręci mnie bezpieczeństwo" spotkali się z uczniami w Zespole Szkół nr 3. W czasie wizyty funkcjonariusze rozmawiali na temat szkodliwości narkotyków i dopalaczy. Mundurowi omówili odpowiedzialność prawną nieletnich oraz konsekwencje uzależnienia. 


 2017-05-17
Wejherowo,
Policjanci z Wejherowa 2 maja br. uratowali z pożaru troje mieszkańców domku jednorodzinnego w Rumi. Funkcjonariusze zauważyli dym wydobywający się z poddasza i bez chwili wahania rozpoczęli ewakuację mieszkańców budynku i przystąpili do akcji ratowniczej. Dzięki ich błyskawicznej reakcji nikomu nic się nie stało. Wczoraj w Starostwie Powiatowym w Wejherowie policjanci zostali wyróżnieni za swoją postawę i zaangażowanie.


 2017-05-16
Wejherowo,
Dziś od samego rana na terenie powiatu wejherowskiego policjanci z drogówki prowadzą działania „Bezpieczna szóstka”. Akcja ta realizowana jest przez funkcjonariuszy cyklicznie i będzie kontynuowana. Celem tych działań jest przede wszystkim egzekwowanie od kierujących przestrzegania przepisów, m.in. stosowania się do ograniczeń prędkości, by nie dochodziło do zdarzeń drogowych. Kontrolowane podczas akcji są te miejsca, które najczęściej mieszkańcy wskazują na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.


 2017-05-16
KWP Gdańsk,
Policjanci poszukują 32-letniego Krzysztofa Gromowskiego, mieszkańca gminy Smętowo Graniczne. Mężczyzna zaginął na początku kwietnia 2017 roku i do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.


 2017-05-12
Wejherowo,
Zapewnienie bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego to jedno z podstawowych zadań policjantów. Z tego powodu, wejherowska drogówka realizuje szereg przedsięwzięć, które mają ograniczyć liczbę wypadków drogowych i ich skutki. W ostatnich dniach funkcjonariusze przeprowadzili  wzmożone kontrole prędkości na drodze krajowej nr 6. Efektem tych działań było zatrzymanie praw jazdy 4 kierowcom, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość na terenie zabudowanym o ponad 50 km/h.


 2017-05-12
Gniewino,
Policjanci z Wejherowa spotkali się z uczniami z Zespołu Szkół w Gniewinie. Podczas spotkania wpisującego się w ramy programu „Kręci mnie bezpieczeństwo” mundurowi rozmawiali na temat zagrożeń dotyczących cyberprzemocy, szkodliwości narkotyków i dopalaczy oraz odpowiedzialności karnej nieletnich. Mundurowi promując zawód policjanta omówili także przypadki przestępstw z jakimi mieli do czynienia oraz zadania policji w walce i zapobieganiu naruszeniom prawa.  


 2017-05-11
Wejherowo,
21-letni mieszkaniec powiatu wejherowskiego odpowie przed sądem za kradzieże m.in. rowerów. Mężczyzna został zatrzymany przez wejherowskich kryminalnych, kilka dni po tym jak z terenu prywatnej posesji mieszczącej się w Gminie Wejherowo ukradł dwa rowery. Jak się okazało, kradł on także rowery z innych miejsc. Za popełnione przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.


 2017-05-11
Wejherowo,
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie, przedstawiciele Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, urzędnicy miejskiego ratusza oraz przedsiębiorcy spotkali się na debacie w Urzędzie Miasta w Wejherowie. Debata ewaluacyjna pod hasłem „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ” stanowiła nie tylko świetną okazję do szkolenia właścicieli sklepów, ale również wdrożenia wspólnych działań profilaktycznych dotyczących przeciwdziałania alkoholizmowi.


 2017-05-10
Wejherowo,
Wczoraj policjanci z wejherowskiej drogówki zatrzymali trzem kierowcom uprawnienia do kierowania pojazdami z uwagi na przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w obszarze zabudowanym. Pomimo wielu apeli i tragicznych wypadków, amatorów niebezpiecznej jazdy nadal nie brakuje.


 2017-05-09
Wejherowo,
Policjanci z powiatu wejherowskiego podczas codziennej służby sprawdzają miejsca, w których według mieszkańców mogą występować zagrożenia. Od początku działania aplikacji w naszym regionie zgłoszono już blisko ponad 1700 zagrożeń. Większość z zaznaczonych przez społeczeństwo zgłoszeń dotyczy przekraczania dozwolonej prędkości, spożywania alkoholu w miejscach publicznych, niewłaściwej infrastruktury drogowej czy też nieprawidłowego parkowania.  


 2017-05-09
Wejherowo,
Wczoraj Policjanci przeprowadzili działania kontrolno – pomiarowe pod nazwą „Bezpieczna Szóstka” mające na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym na drodze krajowej nr 6.  Podczas tej akcji na drodze krajowej nr 6 funkcjonariusze nie odnotowali ani jednego zdarzenia drogowego. Działania te są realizowane cyklicznie i niebawem będą kontynuowane.


 2017-05-09
Wejherowo,
Policjanci w Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie jutro organizują debatę ewaluacyjną POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE – MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW. Spotkanie odbędzie się 10 MAJA 2017 roku o godzinie 13:00 w Urzędzie Miasta w Wejherowie przy ul. 12 Marca 195 piętro III.


 2017-05-05
Wejherowo,
Dzięki informacjom zawartym w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa wejherowscy policjanci codziennie przeprowadzają interwencje, w miejscach wskazanych przez mieszkańców na „Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa”. W ostatnim czasie otrzymali zgłoszenie z Koleczkowa i dotyczyło ono niewłaściwej infrastruktury drogowej. 


 2017-05-08
KWP Gdańsk,
Zapewnienie bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego to jedno z podstawowych zadań Policji. Polska, na tle innych krajów europejskich, ciągle wypada gorzej zarówno pod względem liczby wypadków drogowych, jak i ich skutków. Z tego powodu, pomorska policja realizuje szereg przedsięwzięć, które mają ograniczyć liczbę wypadków drogowych i ich skutki. Pierwsze cztery miesiące bieżącego roku pokazały, że wysiłek, który policjanci wkładają w swoją pracę, daje wyraźne efekty.  


 2017-05-04
Wejherowo,
Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie zatrzymali po pościgu mężczyznę, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej i zaczął uciekać. Jak się okazało nie posiadał on uprawnień do kierowania, miał sądowy zakaz kierowania, a ponadto był poszukiwany. Zatrzymany mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Kierowca odpowie również za popełnione wykroczenia drogowe.


 2017-05-04
Rumia,
Kryminalni uratowali mieszkańców domu jednorodzinnego przed pożarem, gdyż przejeżdżając przez Rumię zauważyli, że z poddasza wydobywa się dym. Na miejsce wezwali strażaków, a sami zajęli wyprowadzaniem się osób znajdujących się w budynku oraz wynieśli mężczyznę, który nie mógł poruszać się samodzielnie. Policjanci sprawdzili wszystkie pomieszczenia.  Dzięki ich szybkiej reakcji nikt z mieszkańców nie został poszkodowany. Pożar gasiły 4 zastępy Straży Pożarnej.


 2017-05-02
RUMIA,
Wczoraj w Rumi odbyły się Ogólnopolskie Zawody Strongman Służb Mundurowych oraz festyn rodzinny przygotowany przez Komendanta Powiatowego Policji w Wejherowie oraz Burmistrza Miasta Rumi. Przedsięwzięcie honorowym patronatem objął Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku.  Impreza cieszyła się dużą popularnością wśród mieszkańców, na których czekało wiele atrakcji.


 2017-05-02
Wjherowo,
 Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie, przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Wejherowie, samorządów, placówek oświatowych oraz innych służb spotkali się na debacie w Wejherowie. Debata pod hasłem "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie" stanowiła świetną okazję do rozmów o bezpieczeństwie drogowym oraz zagrożeniach terrorystycznych.


 2017-04-28
,
Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie przeszkoliła wczoraj dzielnicowych z powiatu. Tematyka doskonalenia zawodowego dotyczyła wizerunku Policji, budowania relacji międzyludzkich oraz zagadnień dotyczących profilaktyki społecznej. Podczas szkolenia omawiano m.in. aplikację RSO, Moja Komenda oraz Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Wszystko tylko po to, by mieszkańcom przedstawić do czego służą te narzędzia i jak można je wykorzystać w praktyce.


 2017-04-28
Rumia,
Policjanci z Wejherowa i Rumi w ramach prowadzonych w całej Polsce działań profilaktycznych pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo”, wczoraj brali udział w pracach komisji sędziowskich podczas powiatowego turnieju Bezpieczeństwa w Ruch Drogowym.  Dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z całego powiatu zdawały testy z teorii, po czym pokonywały rowerem tor przeszkód. Już niebawem wygrane drużyny wezmą udział w finale wojewódzkim.  


 2017-04-28
Wejherowo,
W ciągu kilku ostatnich dni policjanci spotkali się z uczniami klas I podstawowych w Gościcinie, Wejherowie, Strzebielinie oraz Szemudzie. W trakcie zajęć dzieci swoją aktywnością szeroko wskazywały na to, że akcja "Kręci mnie bezpieczeństwo" jest ciekawa i ważna. W czasie wizyt pierwszaki miały możliwość posłuchać o anonimowości i dyskrecji w sieci, narysować, czym jest dla nich bezpieczeństwo w Internecie oraz obejrzeć krótkie filmy edukacyjne na temat znajomości w cyberprzestrzeni.


 2017-04-28
KWP Gdańsk,
Na terenie województwa pomorskiego odnotowujemy zgłoszenia dotyczące usiłowania bądź dokonania przestępstw tzw. metodą „na wnuczka” lub „na policjanta” dlatego Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku podjął współpracę z Wojewodą Pomorskim, w ramach której za pośrednictwem Regionalnego Systemu Ostrzegania (RSO) mieszkańcy informowani są o występujących zagrożeniach. POLICJANCI APELUJĄ -  NIE POZWÓL SIĘ OSZUKAĆ!


 2017-04-27
Wejherowo,
Dzięki informacjom zawartym w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa wejherowscy policjanci codziennie przeprowadzają interwencje, w miejscach wskazanych przez mieszkańców na „Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa”. Każdy kto chce zgłosić jakieś zagrożenie, może wejść na stronę internetową choćby przez wyszukiwarkę by znaleźć „Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa”, następnie poinformować nas o niebezpiecznych miejscach w swojej okolicy.


 2017-04-26
Wejherowo,
Policjanci z Referatu Patrolowo – Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie pomogli 59-latkowi. Funkcjonariusze wydostali nieprzytomnego 59-latka z torowiska i do czasu przyjazdu ratowników udzielili mu pierwszej pomocy medycznej oraz cały czas monitorowali jego stan. Uratowany mężczyzna trafił do szpitala.


 2017-04-26
Wejherowo,
Wczoraj policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie spotkała się z uczniami klas I Szkoły Podstawowej nr 8 w Wejherowie. Tematem prelekcji było przybliżenie uczniom zasad bezpiecznego korzystania z Internetu. Tego typu spotkania mają miejsce w różnych szkołach na terenie powiatu wejherowskiego w ramach cyklu spotkań pn. "Netykieta".


 2017-04-25
Rumia,
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie przeprowadzili szkolenie dla strażaków z Rumi, którego tematem było zabezpieczenie miejsc zdarzeń drogowych, w tym pod katem regulacji ruchem oraz przypomnieli obowiązujące przepisy w tym zakresie. Ponadto podczas spotkania mówili na temat akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo”.


 2017-04-25
Rumia,
Policjanci z ruchu drogowego włączyli się do sobotnich działań mających na celu zabezpieczenie trasy biegu po nazwą „19 Bieg Wielkanocny”. Celem mundurowych było zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom zawodów. W trakcie imprezy policjanci informowali o realizowanej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo”. W tym dniu realizowane były także działania „Bicykl”.


 2017-04-25
Gmina Gniewino,
Policjanci wejherowskiej drogówki zabezpieczali trasę przejazdu kawalkady motocyklowej, w której uczestniczyło blisko kilkadziesiąt jednośladów. Zlot ten został zorganizowany z okazji rozpoczynającego się sezonu motocyklowego, na terenie Gminy Gniewino.


 2017-04-24
Wejherowo,
Wejherowscy policjanci zatrzymali 29-letniego kierowcę skody, który na drodze krajowej jechał z prędkością136 km/h, w miejscu gdzie obowiązywało 50 km/h. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Funkcjonariusze ukarali kierowcę mandatem karnym oraz 10 punktami karnymi. Policjanci kontrolują prędkość w miejscach, które mieszkańcy wskazują na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.


 2017-04-24
Wejherowo,
W Komendzie Powiatowej Policji w Wejherowie policjanci spotkali się z emerytami należącymi do Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych. W czasie wizyty omówiono założenia programu „Dzielnicowy Bliżej Nas”, w tym aplikację Moja Komenda oraz akcję dotyczącą bezpieczeństwa cyklistów „Kręci Mnie Bezpieczeństwo”. Spotkanie stanowiło również świetną okazję do rozmowy o Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.


 2017-04-24
MSWiA,
Ruszyła kampania MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo”


 2017-04-24
We,
W czwartek odbyła się odprawa służbowa podczas której został powitany nowy Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie. Decyzją Komendanta Powiatowego Policji w Wejherowie insp. Beaty Perzyńskiej obowiązki Naczelnika Wydziału objął podkom. Marek Koniewski. 


 2017-04-22
Rumia,
Dziś o godz. 9:00, Rumi w Szkole Podstawowej nr 6, odbył się turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na szczeblu miejskim. Przy tej okazji wejherowscy policjanci zainaugurowali ogólnopolską akcję profilaktyczną opracowaną przez Biuro Ruchu Drogowego KGP pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo”. 


 2017-04-22
KWP Gdańsk,
Dziś o godz.11:00, w Gdańsku przy ul. Marynarki Polskiej na terenie przyległym do Stadionu Energa, odbyła się inauguracja ogólnopolskiej akcji profilaktycznej opracowanej przez Biuro Ruchu Drogowego KGP pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo”. Inauguracja akcji zbiegła się w czasie z rocznicą otwarcia pierwszego w Polsce tunelu wybudowanego pod dnem rzeki.


 2017-04-21
Wejherowo,
Wejherowscy kryminalni wspólnie z policjantami z Komisariatu Policji w Gniewinie od pewnego czasu zajmowali się sprawami kradzieży sprasowanych balotów słomy, do których dochodziło na terenie Gminy Gniewino. Podczas pracy nad sprawami policjanci ustalili, że za kradzieże odpowiedzialny jest 30-latek. Został wczoraj przesłuchany i usłyszał 10 zarzutów. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.


 2017-04-21
Wejherowo,
W dniu 22 kwietnia br. nastąpi inauguracja ogólnopolskiej akcji profilaktycznej „Kręci mnie bezpieczeństwo”. Koncepcja tych działań została opracowana przez Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji i ma na celu promowanie bezpieczeństwa rowerzystów. Jutro na terenie naszego powiatu mundurowi przeprowadzą działania prewencyjno – kontrolne ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa kierujących jednośladami.


 2017-04-20
Wejherowo,
Dzięki informacjom zawartym w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa wejherowscy policjanci codziennie przeprowadzają interwencje, w miejscach wskazanych przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bepieczeństwa. Każdy kto chce zgłosić jakieś zagrożenie, może wejść na stronę www.wejherowo.policja.gov.pl i znaleźć link do strony „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa”, następnie poinformować nas o niebezpiecznych miejscach w swojej okolicy.


 2017-04-20
Rumia,
Wejherowscy policjanci zatrzymali 23-letniego kierowcę audi a4, który na drodze krajowej jechał z prędkością 140 km/h, w miejscu gdzie obowiązywało 50 km/h. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Funkcjonariusze ukarali kierowcę mandatem karnym. Policjanci kontrolują prędkość również tam, gdzie mieszkańcy wskazują takie naruszenia przepisów.


 2017-04-20
Łęczyce,
Wczoraj na trasie Kisewo – Kębłowo Nowowiejskie doszło do wypadku drogowego, w którym motocykl zderzył się z samochodem ciężarowym. Na miejscu pracował technik kryminalistki oraz policjanci z wejherowskiej drogówki. Mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny oraz wyjaśniali okoliczności zdarzenia.


 2017-04-19
Wejherowo,
W związku z tym, że już powoli rozpoczyna się sezon rowerowy wtedy też zwiększa się zagrożenie kradzieży jednośladów. Aby zapobiec utracie naszych dwóch kółek, warto je odpowiednio zabezpieczyć.


 2017-04-18
Wejherowo,
W czasie długiego wielkanocnego weekendu wejherowska drogówka prowadziła działania o nazwie „Bezpieczny Weekend”. Policjanci kontrolowali trzeźwość kierowców, stan techniczny pojazdów, a w szczególności zwracali uwagę na prędkość. Sprawdzali również, czy osoby poruszające się samochodami posiadają zapięte pasy bezpieczeństwa oraz czy dzieci przewożone są w bezpieczny, zgodny z przepisami sposób. Ponadto w trakcie realizowanych działań rozdawali ulotki informacyjne o Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa mieszkańcom powiatu.


 2017-04-18
Wejherowo,
Kryminalni z Wejherowa zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 34-latka do kontroli drogowej. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na nerwowość kierowcy oraz powiększone źrenice. Podczas przeszukania mieszkania zatrzymanego mężczyzny mundurowi znaleźli około 0,5 kg amfetaminy oraz prawie 2 kg marihuany. Zatrzymany mieszkaniec powiatu wejherowskiego został już przesłuchany i usłyszał zarzuty dotyczące posiadania oraz sprzedaży narkotyków. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.


 2017-04-13
Wejherowo,
Policjanci z wejherowskiej komendy przeprowadzili na drodze krajowej nr 6 wzmożone działania kontrolno - prewencyjne. Policjanci kontrolowali samochody, rowerzystów i pieszych poruszających się po zmierzchu bez wymaganych elementów odblaskowych. Wystawili łącznie 16 mandatów za różne wykroczenia drogowe oraz skontrolowali 69 kierowców.


 2017-04-13
Wejherowo,
Przed nami okres przedświątecznej gorączki zakupów, biegania po sklepach, a potem upragnione przez wielu Święta Wielkanocne, w czasie których odwiedzamy rodzinę i wyjeżdżamy by odpocząć. Zaaferowani tym wszystkim często zapominamy o najważniejszym: o szeroko pojętym bezpieczeństwie. Aby nadchodzące Święta Wielkanocne były dla wszystkich spokojne i bezpieczne bądźmy uważni i ostrożni. Oto kilka rad, które mogą sprawić, że nie padniemy ofiarą złodziei i bezpiecznie dotrzemy do swoich rodzin. Przypominamy.


 2017-04-12
Wejherowo,
W Wejherowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku "YMCA" policjanci spotkali się z seniorami. W czasie wizyty omówiono bezpieczeństwo osób starszych w miejscach publicznych. Spotkanie stanowiło również świetną okazję do rozmowy o Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz o aplikacji Moja Komenda, które wzbudziłły w uczestnikach duże zainteresowanie.Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie,
84-200 Wejherowo, ul. Dworcowa 14,
Telefon : (058) 672 97 22,
Kanał RSS  policji
© 2017 r.