2017-07-14
Wejherowo,

W Bojanie doszło do wypadku drogowego, w którym opel corsa zderzył się volkswagenem, a ten zderzył się z audi. Na miejscu pracowali policjanci z wejherowskiej drogówki oraz technik kryminalistyki. Mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny oraz wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

W środę dyżurny otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na w Bojanie na ul. Wybickiego. Na miejsce zostali skierowani policjanci z wejherowskiej drogówki oraz technik kryminalistyki. Ze wstępnych informacji funkcjonariuszy wynika, że 25-latka kierująca oplem corsa najprawdopodobniej podczas skrętu w lewo w ulicę Starowiejską nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, 25-letniemu kierowcy volkswagena golf, który jechał z przeciwka także ulicą Wybickiego. W wyniku zderzenia pojazdów, samochód vw uderzył w audi a6, którym kierowała 45-latka. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierująca audi oczekiwała na ul. Starowiejskiej na możliwość włączenia się do ruchu na ul. Wybickiego.  W wyniku wypadku obie kierujące kobiety z opla i audi zostały przetransportowane do szpitala.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz przeprowadzili oględziny. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość obu kierowców - byli trzeźwy.

 

Teraz sprawą zajmują się śledczy, którzy wyjaśniają dokładnie okoliczności wypadku drogowego. 
Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie,
84-200 Wejherowo, ul. Dworcowa 14,
Telefon : (058) 672 97 22,
Kanał RSS  policji
© 2018 r.