2018-03-13
Wejherowo,

Wczoraj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie przeprowadzili na terenie powiatu działania pod kryptonimem „Nauka Jazdy, Egzaminowanie” w ramach prowadzonej akcji w całym  województwie pomorskim. Policjanci prowadzili kontrole i czujnie reagowali na wszystkie nieprawidłowości, których dopuszczali się kierujący.

Wczoraj policjanci z wejherowskiej drogówki w ramach wojewódzkich działań przeprowadzali kontrole drogowe, ukierunkowane na pojazdy służące do nauki jazdy oraz egzaminowania kierowców. Celem tej akcji jest ujawnianie pojazdów, które nie spełniają warunków technicznych, a także zminimalizowanie wykroczeń w ruchu drogowym przez kierujących pojazdami przeznaczonymi do nauki jazdy

Podczas działań funkcjonariusze kontrolowali także innych uczestników ruchu drogowego.

Podczas działań funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego ujawnili aż 47 wykroczeń popełnionych przez kierowców innych kierowców samochodów osobowych i ciężarowych.

Działania takie mają na celu eliminowanie nieprawidłowości występujących w pojazdach  służących do nauki jazdy i wyłączenie z ruchu pojazdów niesprawnych technicznie.
Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie,
84-200 Wejherowo, ul. Dworcowa 14,
Telefon : (058) 672 97 22,
Kanał RSS  policji
© 2018 r.